Vzduchoizolace

Zemní vlhkost se vzduchem nešíří. Tuto starou pravdu znali už naši předci a stavěli tak, aby byla vlhkostní zátěž minimální. Bohužel jsou tyto prvky ochrany vlivem různých zásahů často nefunkční. Naším úkolem je vzduchoizolační systémy obnovovat a vracet stavbám jejich přirozenou „obranyschopnost”. Technologie je určena pro historické budovy či církevní stavby.

Jak to funguje? Systémy odvětrávaných kanálků a podlah slouží jako trvalá přírodní bariéra proti zemní vlhkosti. Pomocí přirozeně proudícího vzduchu je totiž vodní pára odváděna z povrchu konstrukcí do vnějšího okolí stavby. Dům tak může opět „dýchat”.

Chcete vědět o vzduchoizolačních systémech víc? Přečtěte si informace ZDE. Nebo se podívejte na jednoduché srovnání všech sanačních metod.

Využití odvětrání fasád a zdiva historických objektů
Účinnost 70%
Životnost po dobu životnosti objektu

Účinná a přirozená izolace proti vzlínající vlhkosti, která slouží navěky.

Účinnost
70%
Životnost
100%
Cena
80%
Nízká
Vysoká

Nově nabízíme vzduchoizolační systém pomocí fasádních odvětrávacích prvků. Přirozeně splyne s vizáží domu a trvale zabrání zemní vlhkosti u všech druhů zdiva.

Proč s námi? Aby vzduchoizolační systém fungoval, je třeba znalost pohybu vzduchu, vlivu světových stran i místních klimatických podmínek. Provedení je klíčem k úspěchu. Proto k Vám vždy pošleme autorizovaný dozor, který pohlídá průběh prací.