Servis

Každý zákazník má právo sledovat, jak se vlhkost po zásahu vyvíjí, a proto jsme zavedli službu servisu. V záruční i pozáruční době můžete pravidelně kontrolovat účinnost, a k tomu konzultovat zdarma. O nic se nestarejte, my hlídáme, co a kdy je třeba zkontrolovat. Vždy Vás předem oslovíme a domluvíme se na termínu, který Vám vyhovuje.

Druhy servisních prohlídek:

  • Měření vlhkosti zdiva. Při provádění sanačního zásahu Vám do nejhůře vlhkostí postižených míst nainstalujeme několik pevných měřičských bodů. Díky tomu dokážeme vývoj bez pochyb srovnávat. Zákazníci oceňují, že vlhkost měříme přímo ve zdivu čistým a nedestruktivním způsobem. Do rukou pravidelně dostanete přesné a podložené informace o účinnosti technologie.
  • Servis elektroosmózy. Mimo pravidelné vyhodnocení účinnosti elektroosmózy provádíme kontrolu nainstalovaného systému. Jako správný hospodář a správce objektu pak máte jistotu, že systém běží bez vad a je ochráněn od nežádoucích vlivů, jako jsou omylem provrtané a porušené vodiče, elektrické zkraty způsobené náhlým přepětím proudu či nedbalost, kdy je místo napájecího kabelu elektroosmózy v zásuvce třeba rádio. I to se totiž stává.
  • Monitoring vnitřního prostředí. Nainstalujeme měřáky se záznamem pro teplotu a relativní vlhkost a pravidelně vyhodnotíme výsledky. Pokud je pro Vás důležité uchovávat předměty ve stálých podmínkách nebo „jen” chcete mít trvale zdravé vnitřní prostředí, nastavíme upozornění, když se vlhkost zvedne. Umíme to i vzdáleně a online. Třeba v muzeích taková vychytávka zachránila už mnoho vzácných předmětů.
  • Konzultace gratis. Řešíte sanační práce i na jiných objektech? Jako bonus Vám ke každé servisní smlouvě dáváme možnost bezplatné konzultace. Včetně diagnostiky zdiva zdarma.