Chemické injektáže

Rychlé a čisté řešení, které se hodí i do interiérů. Volíme ho tam, kde není možné podřezávat kvůli nedostatku prostoru nebo je nemožné omezit provoz stavebními pracemi. Funguje jako horizontální izolace (tedy proti vlhkosti odspoda) i vertikálně (proti boční vlhkosti třeba ve sklepních prostorách). Od vlhkosti Vás chrání 2 až 3 generace dle druhu injektážního materiálu.

Chemické izolace vlhkého zdiva provádíme vtlačením chemické injektážní látky do předem navrtaných a pročištěných otvorů. Podle druhu zdiva volíme např. silikonové mikroemulze, silikonové krémy, polyuretanové pryskyřice, akrylátové gely, parafínové vosky či oleje. Veškeré druhy injektáží provádíme tlakovým způsobem tak, abychom v průřezu sanovaného zdiva vytvořili maximální clonu proti vzlínající zemní vlhkosti.

Chcete vědět víc? Přečtěte si informace ZDE. Nebo se podívejte na jednoduché srovnání všech sanačních metod.

Využití cihlové, kamenné a smíšené zdivo
Účinnost 80%
Životnost 30 - 60 let podle injektážního prostředku

Rychlé a účinné řešení proti zemní vlhkosti, které se hodí i do interiérů.

Účinnost
80%
Životnost
60%
Cena
60%
Nízká
Vysoká

Proč s námi, když si jiní dělají injektáž sami? Pokud nevíte přesnou příčinu vlhkosti, všechna opatření jsou vyhozené peníze. Každý materiál navíc reaguje jinak, a pokud neznáte rozbor zdiva, špatně zvolená injektáž nadělá víc škody než užitku. Oříšek je také tlak, pod kterým je injektáž prováděna. Plnohodnotná injektáž zdiva je věda, ke které potřebujete zkušenosti a techniku.