Návrhy sanace

Jak návrh sanace vypadá? Záleží, zda máte flíček na zdi, nebo kompletně zatečené přízemí. Jestli řešíte celkovou rekonstrukci, vadu na novostavbě nebo potřebujete získat stavební povolení, které vyžaduje projekt sanace. Dle rozsahu vlhkostního problému od nás dostanete následující:

CENOVOU NABÍDKU

Zpracujeme data z prohlídky stavby a vytvoříme jednoduchý cenový návrh. Po více než 25 letech máme docela přesný odhad. Navíc vždy počítáme s horší variantou, takže překvapeni budete leda příjemně. Proč cenové nabídce předchází prohlídka a na kolik Vás sanace vyjde? Podívejte se na ceník.

VLHKOSTNÍ PRŮZKUM

Pokud kromě orientační prohlídky provádíme složitější měření nebo odebíráme vzorky do laboratoře, dostanete od nás také zprávy z těchto průzkumů. Například šikovnou vlhkostní mapu či přesně zaměřené problematické místo. To Vám ušetří mnoho zbytečné práce. Výstupem vlhkostního průzkumu je zpráva či protokol s reálným zhodnocením stavu Vaší stavby.

NÁVRHY SANACE VLHKÉHO ZDIVA

Návrhy sanace zdiva obsahují již specifická řešení vlhkostních problémů. Kromě diagnostiky stavby a zjištění příčin vlhnutí zdiva se tak dozvíte již konkrétní sanační kroky, které je nutné podniknout. Vypracujeme návrhy sanace, řešení specifických vlhkostních problémů stavby, ale i posudky při řešení pojistných událostí např. po havárii či zatopení.

PROJEKT SANACE VLHKÉHO ZDIVA

Pokud potřebujete projekt sanace jako součást většího projektu pro stavební povolení nebo pro provedení stavby, připravíme pro Vás potřebnou analýzu i sanační návrh. Vše v součinnosti s ostatními profesemi ve stavebním projektu. Typicky jde o přípravy větších staveb a rekonstrukcí, kde je nutné sanační práce naplánovat do časového harmonogramu.