IZOLACE A SANACE ZDIVA PROFESIONÁLNĚ

Kdo jsme

Jsme rodinná stavební firma PRINS a nabízíme Vám odborné a profesionální služby v oblasti izolace a sanace vlhkého zdiva.

Náš příběh

Prins založil v roce 1992 Ing. Josef Kolář, který je dnes uznávaným specialistou v oboru. Nejprve jsme se věnovali projekci a běžným stavebním pracím. Potřeba zákazníků řešit vlhkost v domech byla ale nepřehlédnutelná. Postupně (a s nadšením rodinné firmy) jsme se začali zaměřovat na sanaci zdiva. Tato oblast nás pohltila. Rozmanitost staveb, poznávání materiálů, získávání praktických zkušeností, potkávání zajímavých lidí. Osvojovali jsme si další sanační technologie, abychom našli profesionální řešení pro všechny typy vlhkostních problémů. Dnes máme v nabídce komplexní program sanace vlhkého zdiva, který nás výčtem i kvalitou řadí k předním specialistům na sanace ve střední Evropě.

V čem jsme neobyčejní

Pokud se objeví nová účinná sanační technologie, máme ji. Přesto pro nás sanace zdiva zůstává poctivým řemeslem, kde úspěch stojí na dovednostech zkušeného týmu kmenových zaměstnanců. Baví nás na sobě pracovat a držíme slovo. A tento přístup nám otevřel nejedny dveře. Kromě sanací rodinných domů se podílíme na investorských projektech a sanujeme památky jako Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře či Bratislavský hrad na Slovensku. Díky takovému zázemí si můžeme dovolit přenést kvalitu velkých projektů a nejmodernější technologie na každého zákazníka. Ať jde o majitele rodinného domku, správce budovy, faráře či developera. Ať už bydlíte kdekoliv v Česku, na Slovensku či v Rakousku. Nenabízíme jednu sanační technologii, ale všechny. Na základě důkladné prohlídky a praktických zkušeností pak volíme nejvhodnější řešení.

Naše mise

Bojujeme proti vlhkosti u všech typů objektů a staveb ve střední Evropě. Jde o domy, kde lidé bydlí a vychovávají děti, a o budovy, kde pracujeme či trávíme volný čas. Proto zde není prostor na omyly a polovičatá řešení. Naším cílem je navrhovat a realizovat zákazníkům pouze efektivní a osvědčená řešení sanace vlhkých staveb. Přitom si zakládáme na profesionálním přístupu specialisty, moderních technologiích a kvalitní řemeslné práci.