Provádění technologie sanace vlhkého zdiva Mechanické izolace

Hledáte stabilní a zajímavou práci ve stavebnictví? Pojďte s námi izolovat vlhké domy. 

 

Právě hledáme kolegy z Přerovska a okolí na pozici: 


Provádění technologií sanace vlhkého zdiva - Mechanické izolace

 

Co Vás čeká?

V rámci rozšíření výroby hledáme spolupracovníky z Přerova a okolí pro provádění mechanických technologií izolace vlhkého zdiva ve zkušeném a přátelském pracovním týmu. Jako dlouhodobě zavedený a přední subjekt na českém trhu využíváme pro izolace vlhkého zdiva strojní technologie podřezání zdiva a vrážení nerezových desek, včetně technologie chemických tlakových injektáží.

 

Práce jsou převážně realizovány na Moravě, částečně i v Čechách na různých typech objektů od rodinných, bytových domů, administrativních budov až po podnikatelské či historické objekty.

 

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné a pečlivé práce. Jakákoliv praktická pracovní zkušenost ve stavebnictví výhodou, ostatní Vás naučíme. 

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Nadprůměrné finanční ohodnocení, standardní zaměstnanecké benefity, kvalitní zázemí, jistotu a dlouhodobou pracovní perspektivu ve stabilní firmě s dlouhodobou tradicí a s individuálním přístupem k Vašim potřebám od vedoucích pracovníků.

 

25.000 až 40.000,- Kč/měs. + osobní prémie

 

Nástup možný ihned.


Zaujala Vás tato pracovní pozice a chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 554 006 nebo nám pošlete pár řádků o sobě na email: jkolar@sanace-zdiva.cz a třeba najdeme společnou řeč.