Provádění technologie sanace vlhkého zdiva Elektroosmóza

Hledáte stabilní a zajímavou práci ve stavebnictví? Pojďte s námi odvlhčovat domy.

Právě hledáme kolegy z Třebíčska a okolí na pozici:

Provádění technologií sanace vlhkého zdiva - Elektroosmóza

Co Vás čeká?

V rámci rozšíření našeho zkušeného a přátelského kolektivu hledáme spolupracovníky z Třebíče a okolí pro provádění sanačních technologií. Jako dlouhodobě zavedený a přední subjekt na českém trhu využíváme pro sanace vlhkého zdiva a odvlhčení objektů technologie mírné drátové elektroosmózy a chemických tlakových injektáží.

Práce jsou převážně realizovány v Praze a Středočeském kraji na různých typech objektů od rodinných, bytových domů administrativních budov až po historické, církevní, nebo objekty pod ochranou památkové péče.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné a pečlivé práce. Jakákoliv praktická pracovní zkušenost ve stavebnictví výhodou, ostatní Vás naučíme.

Co Vám můžeme nabídnout?

Nadprůměrné finanční ohodnocení, standardní zaměstnanecké benefity, kvalitní zázemí, jistotu a dlouhodobou pracovní perspektivu ve stabilní firmě s dlouhodobou tradicí a individuálním přístupem k Vašim potřebám od vedoucích pracovníků.

Plat + osobní prémie: až 40.000 Kč/měsíčně

Nástup možný ihned.

Zaujala Vás tato pracovní pozice a chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 604 337 075 nebo nám pošlete pár řádků o sobě na email: jan.kolar@sanace-zdiva.cz a třeba najdeme společnou řeč.