Prvotřídní služby. Jen těmi nejmodernějšími technologiemi

Je jedno, jestli jste majitel rodinného domu, ředitel školy, správce památky – laik, nebo stavební projektant. Vždy pro Vás najdeme nejlepší řešení a přizpůsobíme ho Vaší stavbě na míru. Nejsme při návrzích jednotvární a neděláme polovičatá řešení. Při výběru nejvhodnější technologie sanace jsme nezávislí a rozhodujeme se podle naměřených výsledků.

Diagnostika zdiva

Trápí Vás vlhkost nebo plísně? Nemarněte čas pokusy. Zjistíme přesný stav zdiva a odhalíme příčinu.

Návrhy sanace

Návrh sanace na klíč provádíme od nezávazné cenové nabídky až po projekty sanace vlhkého zdiva. Vždy posuzujeme Vaši individuální situaci.

Mechanické izolace

Nejefektivnější dodatečné řešení, které funguje 100% proti vzlínající vlhkosti. Mechanickou izolaci provádíme třemi způsoby a vybereme ten, který se pro Váš dům hodí nejlépe.

Chemické injektáže

Rychlé a čisté řešení, které lze provádět i v interiérech. Hodí se pro všechny druhy zdiva a poradí si i s boční vlhkostí. Dokážeme vhodně zvolit materiál i způsob injektáže tak, aby byla izolace maximálně účinná.

Elektroosmóza

Velmi účinná technologie, která se provádí především tam, kde nelze přerušit provoz a provádět stavební a výkopové práce. Pracujeme pouze s osvědčenými technologiemi, takže odvlhčení je trvalé a bez starostí.

Vzduchoizolace

Obnovujeme vzduchoizolační systémy a vracíme stavbám jejich přirozenou „obranyschopnost”. Technologie je určena pro historické budovy či církevní stavby a nemá žádné provozní náklady.

Vysoušení zdiva

Jednorázové a účinné opatření po záplavě, zatečení, havárii, ale i v novostavbách, kde vysušíme mokré zdivo, podlahy a odvlhčíme omítky, abyste v novém bydleli co nejdříve.

Další technologie

Doplňkové technologie, se kterými sanaci Vašeho domu dotáhete k dokonalosti.

Pro projektanty

Připravíme projektovou část sanace včetně rozpočtu. Máme největší projekční ateliér na trhu a působíme jako autorizovaný dozor na stavbách. Na naše praktické zkušenosti se můžete spolehnout.

Pro památkovou péči

Pomáháme památkám i jejich majitelům. Citlivým a profesionálním přístupem volíme osvědčené neinvazivní řešení. Máme zkušenosti také s památkami zapsanými na seznamu UNESCO.

Pro pojišťovny a reality

Řešíte pojistnou událost, prodej nebo koupi domu? Poraďte se napřed s námi. Přesnou diagnostikou zjistíme rozsah sanace a vyčíslíme náklady na opravu nemovitosti.

Srovnání technologií sanace zdiva

Každá sanační technologie má svá pro a proti. V jednoduchém přehledu najdete odpovědi na základní otázky o ceně či účinnosti. Poradíme Vám také s konečným výběrem.

Servis

Realizací to pro nás nekončí. V záruční i pozáruční době můžete pravidelně kontrolovat účinnost, a k tomu konzultovat zdarma.