Stavební technik

Hledáte stabilní práci v zajímavém technickém oboru? Pojďte s námi navrhovat sanace a vytvářet svět krásnějším.

Právě hledáme kolegy z Přerovska a okolí na pozici:

Co Vás čeká?

Pracovní činnosti na pozici stavební technik se specializací na sanace zdiva jsou v rozsahu provádění diagnostiky zdiva ve formě prohlídek objektů a vlhkostních průzkumů, vyhodnocení získaných dat s grafickým výstupem, navrhování sanačních řešení v různých stupních projekce - od standardních cenových nabídek, vlhkostních průzkumů až po aktivní účast při realizaci návrhů a projektů sanace vlhkého zdiva na stavbách.

Váš pracovní týden bude obvykle členěn mezi výjezdy do terénu a projekční činností v kanceláři. Vlhkostní prohlídky a průzkumy objektů jsou realizovány převážně na Moravě, místy v Čechách.

Pozice je vhodná pro uchazeče, kteří upřednostňují kreativnější pracovní činnosti před jednotvárností a mají chuť se dále osobně rozvíjet, nebo poznávat nové zajímavé věci.

Do zajímavého stavebního oboru sanace zdiva Vás zaškolíme a nabídneme Vám plnou podporu pro Váš další osobní růst.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Na pozici požadujeme technické vzdělání v oboru pozemního stavitelství, znalost práce v prostředí CAD systému a řidičský průkaz sk. B.

Znalost cizího jazyka vzhledem k rozvoji firmy může být Vaší výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout?

Na základě odvedených výsledků Vám nabízíme nadprůměrné finanční podmínky v regionu, s možností dalšího osobního ohodnocení a řady firemních výhod.

Z pozice stabilní české rodinné firmy s tradicí disponujeme kvalitním zázemím a moderní technikou. Nabízíme Vám dlouhodobou pracovní perspektivu s individuálním přístupem k Vašim pracovním i osobním potřebám.

V rámci zaměstnaneckých benefitů můžete využít Vámi vybraný telefon s neomezeným datovým tarifem, firemní notebook či tablet, vozidlo a možnosti osobního využití zázemí společnosti v Praze.

Plat až 35.000 Kč/měsíčně + osobní prémie

Nástup možný ihned.

Zaujala Vás tato pracovní pozice a chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 604 337 075 nebo nám pošlete pár řádků o sobě na email: jan.kolar@sanace-zdiva.cz a třeba najdeme společnou řeč.