Volejte ZDARMA 800 100 693

Elektroosmóza

Fyzikální princip působení elektroosmózy je známý už téměř 200 let. První praktické využití se datuje již před 70 lety. Ve vybraných oblastech průmyslu jsou elektroosmotické technologie v současnosti každodenní praxí. K odvlhčení objektů a vysoušení zdiva se elektroosmóza úspěšně využívá přes 20 let.

Naše společnost PRINS využívá pro sanaci vlhkého zdiva jen oborovými normami stanovené a dlouhodobě uznávané elektro-osmotické systémy, které jako jedny z mála ze všeobecných druhů osmóz pracují výhradně na elektro-fyzikálním principu. Garantujeme tak jistotu odvlhčení zdiva s dlouhodobou zárukou.

Naše komplexní a na českém trhu ojedinělá nabídka elektroosmózy v podobě dvou rozdílných typů elektroosmózy (aktivní bezdrátové a mírné drátové) umožňuje výběr nejvhodnější technologie vysoušení zdiva vzhledem k podmínkám a charakteru objektu.

V oblasti elektroosmózy jsme dlouhodobí specialisté. Vybranou technologii elektroosmózy odborně nainstalujeme, pravidelně vyhodnotíme změnu vývoje odvlhčení zdiva a v rámci dlouhodobých záruk zajistíme správu a funkčnost celého systému. Svým zákazníkům nabízíme také pozáruční servis. Vše s profesionálním přístupem.

Metody elektroosmózy

Aktivní bezdrátová
elektroosmóza
  • vhodně využitelná tam, kde nelze aplikovat jiné, mechanické či chemické, technologie sanace zdiva, např. u památkově chráněných objektů
  • spolehlivá a ekologická technologie je instalována bez mechanických zásahů do objektu, za plného provozu a bez omezení
  • dlouhodobá záruka odvlhčení zdiva všech druhů s velmi nízkými provozními náklady
Mírná drátová
elektroosmóza
  • flexibilní využití pro horizontální i vertikální vysoušení různého druhu zdiva a členitosti objektů
  • spolehlivý a účinný systém pro odvlhčení domů a vysoušení zdiva s extrémně dlouhodobou životností použitých materiálů
  • zdravotně nezávadná technologie s velmi nízkými provozními náklady

Reference

Ikona domku

Vincentinum
poutní kostel
Velehrad

Ikona domku

Mincmistrovský sklep
Brno

Ikona domku

Památník Terezín
Malá pevnost
Terezín

další reference
Nezávazná poptávka
mám zájem o více informací